Raktáros felvétel, álláslehetőség

Raktáros felvétel, álláslehetőség napenergia iparágban Állandó, napi 8 órás bejelentett munka

Cégünkről röviden:

A Tokyo Solar Hungary Kft. ingyen melegvíz készítő napkollektorok, olcsó fűtést biztosító napkollektoros rendszerek, ingyen áramot készítő napelemes rendszerek, és a legolcsóbb fűtés megoldás, az infrafűtés kis és nagykereskedelmével foglalkozik. A napkollektor és a napelem egyedülálló termék. Nem viszi a pénzt, hanem hozza! Nem csökken az értéke, ahogy egy autóé, számítógépé, vagy a mobiltelefonodé, ami a zsebedben lapul, hanem ezzel szemben profitot és folyamatos havi bevételt gyárt a tulajdonosa részére!

Egyaránt értékesítünk cégeknek, vállalatoknak és magánszemélyeknek is. Kizárólag olyanoknak, akik rendelkeznek tényleges anyagi fedezettel a vásárláshoz. Banki, hitelezési tevékenységet nem folytatunk.

A raktáros feladatai:

Főbb ellátandó feladatok

– Megrendelések összekészítése

– Csomagolás

– Küldemény előkészítése a futár részére

– Árumozgatás

– Számla kiállítás

Az ideális raktáros jelölt:

Olyan csapattagot keresünk, aki szeret dolgozni, feladatát lendületesen végzi, figyel a részletekre.
Pontos, képes jól megcímezni a csomagokat, nem elírni a számlákat, és tud számolni. A raktáros neme a munkakör betöltéséhez nem lényegi elem. Viszont mivel van bizonyos súlya a cégünk által forgalmazott áruknak, emiatt előny, ha jó erőben van.

Előnyök, amikkel hasznos, ha rendelkezel, de nem kizáró ok a hiányuk:

– Műszaki, technikai szakismeret

– Saját tulajdonosi tapasztalat (napkollektor, napelem, infrafűtés vonatkozásában)

Kereseti lehetőség:

A fenti képességekkel és tudással rendelkező raktáros, napi 8 órás munkaidőre nettó 250.000,-Ft fizetésre számíthat.
A munkavégzés helye: Kiskunlacháza Dömsödi út 43.

Jelentkezni a 20/279-3371 telefonszámon.

Scroll to Top

Kérj díjmentes szaktanácsot

Hatékonyan szeretnéd csökkenteni energia kiadásaid?

Kérj díjmentes visszahívást a telefonszámod megadásával.

📲 Ha van most pár perced és gyorsítósávra helyeznéd a folyamatot, akkor keress nyugodtan: +36 20 252 0920

Új érdeklődő, tokyosolar.hu (#6)